РЕКРУТИНГОВЕ АГЕНТСТВО
Лідери Обирають Кращих
 
Рекрутингове агентство "Астар"
ГОЛОВНА
ПРО КОМПАНІЮ
ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
ДЛЯ КАНДИДАТІВ
ВАКАНСІЇ
НОВИНИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ
КОНТАКТИ
Головна
Зв'яжіться з нами
Про компанію
Історія компанії
Місія, бачення, цінності, принципи роботи
Наші клієнти
Наші партнери
Наші співробітники

Усі співробітники рекрутингового агентства "Астар" мають профільну вищу освіту і багаторічний досвід роботи в сфері управління персоналом і рекрутингу. Наші фахівці постійно удосконалюють свій професійний рівень, для чого була розроблена програма внутрішнього корпоративного навчання, а також залучаються зовнішні ресурси. Консультанти агентства беруть участь у тренінгах і семінарах по рекрутменту, управлінню персоналом, що підтверджено дипломами та сертифікатами. У тому числі ми брали участь у наступних конференціях і тренінгах: конференція "Фінансові ресурси для малого і середнього бізнесу" (Львів, 2003 р.), Перший всеукраїнський форум менеджерів по персоналу та керівників компаній (Одеса, 2003 р.), майстер - клас Рустама Барноходжаева "Полювання за головами" (Київ, 2004 р.), семінар Ганни Власової "Оцінка виконання" (Львів, 2004р.), бізнес симпозіум "Глобальне Партнерство" (Львів, 2004 р.), конференція "Управління людськими ресурсами та організаційний розвиток компанії" (Ялта, 2004 р.).
Ольга Коваль - директор

2 вищі освіти - в області економічної соціології та бухгалтерського обліку й аудиту. Досвід розробки і проведення соціологічних і маркетингових досліджень. У сфері HR з 1998 р., з 2001 р. - директор рекрутингового агентства "Астар".

Спеціалізується на підборі менеджерів вищої ланки, фахівців в області економіки, має унікальний досвід підбора вищого і середнього торгівельного персоналу.
Ольга Коваль
Олена Токаренко - комерційний директор

Вища економічна освіта, досвід роботи в сфері економіки і фінансів з 1992 р.

Спеціалізується на наданні консультацій у сфері рекрутингу фахівців фінансово-економічних спеціальностей.
Олена Токаренко
Олена Чемерис - провідний консультант

Вища соціологічна освіта, досвід проведення соціологічних досліджень, моніторингу ринку праці, більше п'яти років досвіду в сфері активних продаж, у рекрутингу з 2002р.

Спеціалізується на підборі торгівельного й адміністративного персоналу, офісних працівників.

Олена Чемерис
Для виконання широкомасштабних досліджень та вузькоспеціалізованих проектів нами залучаються додаткові фахівці.

 
 
79000 Україна, м. Львів, вул. Чайковського 8, офіс 19
тел. (032) 253 64 43, (067) 341 48 42, (066) 044 76 91
Copyright © ASTAR, 2005